iBright – co powoduje że jest rozchwytywany

ibrightiBright jest niesamowicie rozchwytywany. To jeden ze środków, które są bardzo rozchwytywane. Nikt w sumie nie wie dlaczego, ale ja oczywiście mam swoje przypuszczenie. Pewnie zabrzmiało to jak teoria spiskowa dla środka do wybielania zębów. Jezeli nawet tak było to prawda jest trochę inna. Poza odchudzaniem miałam bardzo duże doświadczenie w wybielaniu swoich zębów. iBright był jednym ze środków które testowałam. Nie skłamię jeżeli powiem że jako dziecko miałam bardzo duże problemy z utrzymaniem bieli swoich zębów. Zawsze czegoś mi brakowało aby mieć taki blask jak modelki z reklamy pasty do zębów ( a może one po prostu stosowały ibright?). Po długich bo dwuletnich poszukiwaniach czegoś co mogło mi pomóc w utrzymaniu czystości zębów wreszcie znalazłam taką rzecz, która mi zaczęła pomagać. Mowa tutaj oczywiście o ibright.

iBright i moje subiektywne Opinie

iBright to środek do wybielania zębów, który ma niebiesko-białe opakowanie. W prosty sposób nawiązuje do utrzymania świeżości zębów. Jest to bardzo proste zobrazowanie tego do czego się go używa. jak już wspomniałam środek kupiłam jakieś dwa lata temu i tak się w niego wkręciłam, że kompletnie zapomniałam o innych rozwiązaniach. Oczywiście nadal używałam szczoteczki 😉 ale jako suplement ibright nadawał się idealnie.ibright efekty

Kiedy byłam w podstawówce bardzo zazdrościłam swoim koleżanką, które odznaczały się perfekcyjnie białym uśmiechem. Nie wydaje mi się że stosowały ibright jak ja ale mimo wszystko jest to bardzo ciekawe, jak dbały o swój usmiech. Po pierwszych testach nie byłam zachwycona ani trochę. Po tygodniu nie zobaczyłam w ogóle efektu wybielającego. Zostalo więc tylko czekać. Na ulotce ibright było wyraźnie napisane że trzeba poczekać minimum miesiąc aby zobaczyć zmianę. Kiedy go nakładałam na zęby czułam że coś tam się dzieje. Takie bąbelki, które oplatały moje zęby. Więc pewnie coś tam to dawało prawda?

iBright efekty po miesiacu

Po miesiącu nastał dzień testów. Zapomniałam wspomnieć że przed kuracją ibright zrobiłam sobie zdjęcie zębów aby móc porównać efekty. Zawsze trzeba odnosić się do czegoś realnego i mieć dobre porównanie. Kiedyś na jednym ze szkoleń dowiedziałam się że cel jaki sobie postawisz musi byc mierzalny. To znaczy że trzeba umieć zmierzyć jego wyraźne efekty. Cel będę szcześliwy może Ci nic nie dać. W każdym razie przyłożyłam stare zdjęcie do uśmiechu i ibright podziałał.

Nie była to może jakaś wielka zmiana ale rzeczywiście moje zęby stały się dużo bielsze. Nigdy nie spodziewałam się, że może to tak dobrze podziałać. Jednak udało się to co wcześniej było niemożliwe. Wybieliłam sobie zęby i już nie mogłam się doczekać aż moje koleżanki będą piały z zazdrości. Takie rzeczy w końcu nie zdarzają się zbyt często. Blask, którym biłam i pewność siebie dałą się zauważyć. Fajnie że kupiłam ibright.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *